5 Золотих Правил: Як Зберегти Сяючий Паркет (Паркетну Дошку)

5 Золотих Правил: Як Зберегти Сяючий Паркет (Паркетну Дошку)

Якщо ви у всьому жадаєте тільки найкращого, паркетна дошка – саме те що вам потрібно. Ніщо не зрівняється з виглядом справжньої деревини, але як ви можете бути впевненим, що підлога вашої мрії буде виглядати ідеально після багатьох років використання?

Всі паркетні підлоги Quick-Step складаються з трьох шарів справжнього дерева та додаткового захисного шару. Залежно від підлоги, яку ви обрали, цей додатковий захист може складатися з:

У майбутньому ваша паркетна підлога вимагатиме мінімум уваги за  доглядом завдяки унікальному процесу виробництва та додатковому захисному шару. Якщо ви будете дотримуватися золотих правил догляду (перелічені нижче), ви будете продовжувати користуватися ідеальною підлогою без будь-яких турбот.

Регуляний сухий догляд

Для регулярного догляду за паркетною підлогою використовуйте суху чисту серветку з мікрофібри, щоб видалить весь пил та бруд. Ви також можете використовувати пилосос із спеціальною насадкою для видалення пилу з фасок. Ніколи не поліруйте підлогу за допомогою вологих серветок (чи інших ганчірок попередньо просочених у будь-якому розчині), оскільки вони приклеюють пил до підлоги та можуть залишити плями.

Періодичне вологе прибирання

Після декількох сухих прибирань вам потрібно буде вимити підлогу трохи вологою ганчіркою. Зверніть увагу, що зовсім не потрібно занадто мочити підлогу чи серветку. Перестарання з надлишковою вологістю може фактично пошкодити вашу паркетну підлогу. Ми рекомендуємо робити наступним чином: додайте один ковпачок очищаючого продукту (бажано Quick-Step Clean) до 5 літрів води, намочіть серветку з мікрофібри та добре відіжміть її: тканина повинна бути лише злегка вологою. Вимийте підлогу та висушіть її за допомогою сухої ганчірки. Ніколи не наливайте воду та миючий розчин безпосередньо на підлогу!

Видалення плям якомога швидше

Не хвилюйтеся, якщо ви випадково розіллєте рідину, побачите позначки на підлозі невідомого походження або діти залишать сліди своєї творчості. Перш за все спробуйте, якомога швидше, видалити плями сухою ганчіркою з мікрофібри або за допомогою деяких спеціально розроблених продуктів Quick-Step Clean. Якщо вам не вдалося видалити плями першим способом, змочіть серветку з мікрофібри в засобі Quick-Step Clean (серветка не повинна бути занадто вологою). Обережно зніміть залишки води з підлоги та не використовуйте жодні інші продукти, оскільки вони можуть пошкодити вашу підлогу.

Особливий догляд за підлогою під маслом

Щоб приховати мікро подряпини та залишити вашу паркетну підлогу під маслом сяючою протягом усього життя, додавайте декілька ковпачків Quick-Step Oil Care через кожні 4 вологі прибирання. Розчиніть 2-4 ковпачка в 5 л води й звичайним чином продовжуйте вологе прибирання. Регулярно ретельно промивайте серветку з мікрофібри після прибирання. Ходити знову по підлозі можна після повного висихання. Якщо ваша паркетна підлога сильно пошкоджена або виглядає недостатньо сяючою, тьмяною,- ви можете провести для вашої підлоги виняткову процедуру відновлення за допомогою Quick-Step Maintenance Oil у відповідному кольорі.

Підтримка оптимальної температури і вологості

Правильна вологість повітря є важливим чинником, який безпосередньо впливає на термін служби вашої паркетної підлоги. Тепле, вологе повітря сприяє розширенню паркетні дошки, у той час як холодне, сухе повітря змушує паркет стискатися. Оптимальний рівень вологості становить від 40% до 60% за температурою 20-24°С, тому регулярно перевірте свій домашній гігрометр і при необхідності встановіть зволожувач, очисник повітря або осушувач.

 Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *