Незамінний Помічник Quick-Step Repair Kit

Незамінний Помічник Quick-Step Repair Kit

Пошкодили підлогу?! Не проблема,у нас є рішення!

Авжеж, ламінована або паркетна підлога завжди виглядає красиво і додає елегантності вашому будинку. Однак, якщо дошка пошкоджена, ця подряпина, особливо в центрі кімнати, нівелює весь шик декору… І раз за разом, коли ваш погляд натикається на цю подряпину, у вас псується настрій?

Впав молоток на вашу улюблену підлогу? Чи ще гірше кришталева салатниця? Не біда!!! Ми знаємо як швидко й доволі легко відремонтувати ламінат, паркет, масивну дошку… Представляємо вашої увазі Quick-Step Repair Kit .

Цей насправді чарівний набір допоможе вам швидко та без значних зусиль відремонтувати сколи, подряпини та інші неприємності на ламінаті та паркеті. За домогою Quick-Step Repair Kit ви зможете відтворити первозданний вигляд пошкодженої планки. Цей набір складається з семи полімерних олівців, шпателю(пристрій для плавлення олівців), щітки для чищення та двох спеціальних серветок. У нас на сайті ви знайдете таблиці співвідношення кольорів та детальну інструкцію, а також відео, як відновити колір та текстуру вашого ламінату або паркету Quick-Step. Хоча не тільки продукцію ТМ Quick-Step ви можете відновити за допомогою цього набору, будь-який ламінат, паркет, керамічну плитку, навіть ПВХ вікно, що потребує точкового ремонту. Quick-Step Repair Kit-це універсальний засіб, покликаний зберегти ваш час, ваші нерви та вашу підлогу!

 Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *