Найкреативніша підлога: Parador Edition 1

Найкреативніша підлога: Parador Edition 1

Набридла тривіальна підлога, яку можна побачити в кожній першій оселі?

Бажаєте чогось нового та креативного?

У такому випадку ми представляємо вашої увазі колекцію Edition 1 від Parador. Це не просто чергова сумовита підлога, дизайн ламінату Eddition 1 був розроблений авторитетними дизайнерами, завдяки цьому асортимент колекції радує нас вибором ексклюзивних неповторних ламінованих декорів – для підкреслення вашої індивідуальності на найвищому рівні.

В нашому магазині підлогових покриттів ви можете ознайомитися з дизайнами, та обрати саме те, що підкреслить ваш стиль життя та світогляд.

А зараз коротенько про ідею колекції Parador Edition 1

Edition 1 означає співпрацю між Parador та видатними діячами світу сучасного дизайну. Надзвичайний дизайн кожного продукту в цій колекції, створений деякими найвідомішими дизайнерами нашого часу. Чотирнадцять авторитетних дизайнерів виразили крізь призму своєї творчості особисті уявлення про сучасний дизайн настилу, і це було зроблено виключно для Parador. Результат – це унікальні ламіновані підлоги, які є індивідуальними та винятковими, як особистості їх творців. Parador, безперечно, креативний лідер у виробництві підлогових покриттів. Він відкриває все нові й нові можливості для індивідуалізації оселі, що починаються з підлоги та поширюються далі з великими іменами та неабияким дизайном. Колекція Edition 1 кожним своїм дизайном підвереджує цю ідею компанії Parador.

Чекайте наступні огляди декорів Parador Edition 1, де ми представимо кожного дизайнера, хто працював над колекцією, та безумовно результат.

Бажаєте побачити все й одразу – завітайте до нас у магазин у центрі міста Дніпро, чекаємо на вас та на все добре!Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *