Росс Лавгроув: Parador колекція Edition 1 Circuit Board та Bone Structure

Росс Лавгроув: Parador колекція Edition 1 Circuit Board та Bone Structure

Росс Лавгроув створює гармонійний дизайн, натхненний самою природою.

Росс Лавгроув – одне з найгучніших імен в сучасному дизайні. На думку багатьох дизайнерів, йому вдалося створити нову естетику XXI століття, основними принципами якої є мінімалізм, природна простота, практичність, ергономічність і дбайливе ставлення до навколишнього світу.

Росс Лавгроув завжди залишається вірним своєму принципу «Форма слідує за емоцією», при цьому активно використовує новітні матеріали, такі як вуглеволокно і поліпропілен, не залишаючи осторонь і екологічне дерево, і високі технології. Деякі з його проектів настільки амбітні, що до сих пір залишаються лише проектами на папері. Але, будемо сподіватися, сміливий дизайнер знайде можливості для їх втілення. Володар безлічі міжнародних нагород і автор цілого ряду публікацій, його роботи виставляються в музеях по всьому світу: Музей сучасного мистецтва (Нью-Йорк), Музей Гуггенхайма (Нью-Йорк), Музей дизайну (Лондон), Центр Помпіду (Париж) і Axis Centre (Японія).Значний список клієнтів Росс Лавгроува включає провідні світові бренди, такі як Sony, Apple, Issey Miyake, Vitra, Motorola, Herman Miller, Artemide, Japan Airlines і багато інших. Компанія Parador не стала виключенням- Росс Лавгроув розробив два унікальних дизайна ламінованої підлоги Parador колекції Edition 1 Circuit Board й Bone Structure.

Натхненний логікою і красою довкілля, дизайн Parador Edition 1 Bone Structure поєднує в собі естетику сучасних технологій і молекулярну красу природи. Parador Edition 1 Bone Structure ідеальний для дизайну в стилі мінімалізм. І навпаки для урбаністичного стилю ідеальним буде Edition 1 Circuit Board, трохи яскравий, але по-справжньому унікальний.

Росс Лавгроув, проектувальник і провидець, створює те, що багато керівників промислових підприємств розглядають як нове естетичне вираження в XXI столітті. Як говорить сам митець: «Органічний дизайн з’являється з органічного мислення. Такий дизайн пробуджує найглибші струни душі, які виходять за межі буденного ».

 Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *