DOMOTEX 2018: Огляд ринку, Тенденції, Стиль життя

DOMOTEX 2018: Огляд ринку, Тенденції, Стиль життя

Друзі, вже завтра стартує Domotex Hannover 2018 – провідна світова виставка підлогових покриттів, що проводиться тільки один раз на рік. Захід триватиме з 12 по 15 січня включно (із п’ятниці по понеділок), і ми обов’язково відвідаємо його та покажемо вам багато цікавинок.  На виставці-ярмарку всіх видів килимів та підлогових покриттів представники великої кількості міжнародних компаній презентуватимуть свої нові колекції та тенденції на майбутній сезон.

DOMOTEX – це динамічна виставка, яка постійно розвивається. Відповідно, у 2018 році на виставці з’явиться новий виставковий майданчик та зала реорганізації (що саме буде у цій залі, ми поки що не зовсім розуміємо). Як повідомили організатори виставки, ця локація допоможе відвідувачам знайти нові цікавинки та вивчити головну тему виставки UNIQUE YOUNIVERSE, яка зосереджується безпосередньо на тенденціях до індивідуалізації продуктів. Відвідувачі можуть розраховувати на численні нові розробки – це означає більше ідей про те, як використовувати знайомі матеріали, нові техніки та дивовижні концепції від дизайнерів наступного покоління. DOMOTEX – це «обов’язково» – вона надихне і наповнить енергією на весь наступний рік!

Отже чекайте від нас багато фото та відео з Domotex 2018! Підписуйтесь  на нас в соціальних мережах та на наш Youtube канал, щоб нічого не пропустити.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *