Огляд Domotex 2018

Огляд Domotex 2018

Ось ми нарешті й повернулися з виставки додому. Разом із собою ми привезли в Дніпро найактуальніші тенденції на 2018 рік. Хочемо поділитися з вами різними цікавинками світу підлогових покриттів і не тільки.

Перше й основне, що можна винести з виставки – це тенденція на індивідуалізацію, цей тренд червоною ниткою пронизував новинки практично всіх брендів ламінату, паркету, паркетної дошки… Задля демонстрації тренду року на виставці була виділена окрема зала UNIQUE YOUNIVERSE, де були представлені нашої увазі різні унікальні інсталяції. Ми відібрали всього декілька локацій, але, повірте нам на слово, на Domotex була представлена величезна кількість унікальних експонатів.

Особисто мені дуже сподобалося, як здавалося б плоский матеріал можна візуально представити в 3D. Так, я думаю, усім відомий бренд 2tec2 та їх архітектор-дизайнер Софі Грін, створили експонат Uniqueness Surreal.Отже перший і самий головний тренд 2018 року-це індивідуалізація.

 

Логічно витікає наступний тренд: декорування підлоговими покриттями стін, зробивши тим самим яскравий акцент – все за ради «ВАУ- ефекту». Інтер’єр заради кадру для Instagram, який будуть лайкать у соцмережах- це наше все. Ось які акцентні стіни були представлені брендами Quick-Step, Beaulieu, Wineo…

До речі, перед вами новинка 2018 року колекції Quick-Step Eligna, яка не тільки декоративна (цей приголомшливий золотий блиск…) але й має водохахисні властивості. Та вініл Ambient Click, що має дуже природній вигляд натурального мармуру.

Що ми побачили ще? Відголоски минулого століття, що демонструють, мабуть, у кожному другому павільйоні: ламінат укладений «ялинкою». Нарешті дочекалися! Наскільки розкішно виглядає така підлога-у ній читається стримана елегантність, що поєдналася з буржуазністю сімдесятих. У той час як яскраві богемні інтер’єри знаходять все більш і більш шанувальників, мінімалісти надають перевагу монохрому. Тонкі текстурні палітри кольору greige дають відчуття легкості, до речі, це не відміняє візерунок «ялинки».

Камінь теж у моді. Білий каррарський мармур або террацо (бетон з мармуровою крихтою)- обирайте те, що вам більше подобається? Ці натуральні матеріали додають текстуру і глибину в будь-який інтер’єр.

Цікавий та досить грайливий тренд – кольорова підлога. Ця тенденція протилежна Instagram-стіні, а саме  акцент зі стін переміщається на підлогу. Вам тільки залишається обрати, чого ваша душа бажає: графічний орнамент або темний колір…- все можливо. Паркет з твердих порід деревини постає все в більш складних візерунках і поєднаннях матеріалів. У моді калейдоскоп і паркетна мозаїка: будь-які комбінації не тільки розмірів та кольлорів, але й матеріалів. Дерево вдало доповнюють елементи з кераміки, бетону, металу і натурального каменю.

 

 Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *