Колір року 2018 PANTONE Ultra Violet

Колір року 2018 PANTONE Ultra Violet

Традиційно компанія Pantone в грудні місяці обирає колір наступного року. Цей рік не став виключенням, і кольором 2018 року став Ultra Violet (ультрафіолетовий) за номером 18-3838. Сама компанія описує ультрафіолет як “духовний, космічний” фіолетовий, який “передає оригінальність, винахідливість мислення, що вказує на майбутнє”. Колір року став чим-то більшим, ніж просто тенденцією в сфері дизайну. Це відображення того, чого потребує світ сьогодні », – говорить віце-президент інституту Pantone Laurie Pressman. «Час, в якому ми живемо, вимагає винахідливості і уяви. Саме таке творче натхнення дарує PANTONE 18-3838 Ultra Violet. Фіолетовий відтінок, котрий базується на синьому кольорі виводить нашу свідомість і потенціал на більш високий рівень. Будь-то вивчення нових технологій або галактик, творче самовираження чи духовні роздуми, Ultra Violet освітлює шлях до майбутнього », – додає Leatrice Eiseman, виконавчий директор інституту Pantone.

Виробники підлогових покриттів також надихаються цим насиченим магічним кольором і пропонують використовувати його мінімум в якості акценту в ваших оселях, додаючи прохолодну загадкову глибину до дизайну. Хочеться зазначити, що колір року задає лише загальну кольорову тенденцію, а не конкретний відтінок. Фіолетовий – містичний колір, який відповідає за інтуїцію, духовне прозріння і зв’язок із всесвітом. Це колір натхнення, що пробуджує творче начало.Фіолетовий знаходиться між червоним і синім, а тому може бути як теплим, так і холодним кольором, насиченим з домішкою чорного, розбіленим або сіруватим. Ось наприклад, приглушений фіолетовій гармонійно підкреслює благородну деревену дуба у ламінаті Quick-Step колекції Majestic у кольорі Desert Oak Brushed Dark Brown, котрий врівноважує футуристичне кольорове поєднання.

Експериментуйте! Світло-сірий ірисовий, червонуватий ліловий, темний баклажанний, чорничний, лавандовий, ніжний бузковий … Тільки в палітрі Pantone фіолетовий має 196 тонів, а в природі і того більше. Якщо почати порівнювати, може здатися, що це зовсім різні кольори: один ми бачимо сірим, інший – бордовим, третій – рожевим, але все ж таки – фіолетовий… Він дуже багатогранний – дає величезну свободу і безмежні можливості в оформленні інтер’єру. Але в цьому і головна складність роботи з ним. Один невірний крок, тобто тон, і ви пропали. Оскільки, ультрафіолетовий сам по собі досить складний, дизайнери рекомендують застосовувати відтінки Ultra Violet у тканинах або інших аксесуарах.

 

Якщо ви не звикли дотримуватись трендів, але все ж таки жадаєте йти вперед, зверніть увагу як вініл– практичне та якісне підлогове покриття, досить нейтрального кольору – Quick-Step Pulse Click Sand storm oak brown без зайвих слів поєднується з фіолетовою білизною.

Додайте вишуканості своїй оселі з Quick-Step Elinga Венге, яку посилить благородний відтінок ультрафіолетового. В інтер’єри, Ultra Violet може перетворити кімнату на один з незвичайних витворів самовираження, або, навпаки, додасть спецій та яскравість у буденний інтер’єр.

 

 Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *